Вы здесь

Ярмарок вакансій перетворився у передвиборчий мітинг «регіоналів»

18 вересня у місті Біла Церква Київської області відбувся масштабний ярмарок вакансій. Захід на площі біля БК «Сільмаш» відвідали кілька тисяч мешканців міста, що шукають роботу. Організатором ярмарку виступив обласний Центр зайнятості та Київська обласна рада, однак під час проведення заходу навколо було розміщено кілька десятків наметів Партії регіонів.

Як повідомляє портал «Белая Церковь», також на ярмарок були направлені люди, котрі стоять на обліку у Центрі зайнятості. За інформацією сайту, шукачам роботи із Центру зайнятості було вказано прийти на подію, оскільки відмітка про перебування на ярмарку стала обов’язковою умовою для подальшого перебування а обліку.

Намети павільйонів роботодавців були пофарбовані у синій колір такого ж тону, як і агітаційні намети та прапори Партії регіонів, що були встановлені в кількох десятках метрів поруч.

Відвідувачі ярмарку скаржились на довгі черги та складність пошуку місця реєстрації. Частині безробітних довелося стояти в черзі по дві години, щоб нарешті отримати можливість переглянути можливі вакансії.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.