Вы здесь

У День Канева Партія регіонів використала для агітації шкільний автобус та… школярів

Урочисті заходи до Дня Канева, організовані владою 15 вересня, були швидше не святом для канівчан, а агітацією за Партію регіонів, повідомляє видання «Прес-центр».

Як заявив активіст Черкаського обласного осередку політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Дмитро Личко, влада привезла на святкування два автобуси дітей із Черкас. Зокрема на святкування приїхав шкільний автобус, обвішаний агітаційним банером Партії регіонів та агітаційними прапорцями. Автобус привіз школярів, яким вручили для агітації прапори Партії регіонів-2012 та іншу агітпродукцію.

«По-перше, розміщення символіки на шкільних автобусах заборонено законодавством України. Ці автобуси стоять на балансі районних відділів освіти, на них не дозволяється розміщення агітації будь-якого характеру, – прокоментував ситуацію юрист Назар Крупка. – По-друге, залучення неповнолітніх осіб до агітації також заборонено законом. У нас є фото та відео, які чітко засвідчують, як Партія регіонів експлуатує дітей. Це аморально. Вважаю, що і батьки цих дітей мають оскаржувати такі дії у суді».

Зважаючи на виявлені порушення, "УДАР" готує позов до Черкаського окружного адміністративного суду проти Партії регіонів.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.