Вы здесь

У Черкасах на телебаченні відмовилися транслювати агітаційний ролик "Свободи"

Виконуючий обов'язки керівника Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Юрій Ботнар заявив, що агітаційний ролик повинен був транслюватися 17 вересня в ефірний час, наданий "Свободі" як учаснику парламентських виборів. Однак керівництво телекомпанії заявило, що ролик закликає до "конституційного перевороту", тому його не покажуть. Про це повідомляє видання «Прес-центр».

"Їх налякали слова "імпічмент", "усунути від влади" тощо. Насправді, там нічого протизаконного немає. Черкаське телебачення було останнім серед всіх обласних телерадіокомпаній, навіть в Криму, Луганську і Донецьку ролик пустили в ефір. Тільки генеральний директор Черкаської телерадіокомпанії Лариса Єфремова вирішила його не транслювати. В особистій розмові вона мені сказала: "Я ваш ролик в ефір не пущу". Говорила зі мною російською мовою. Пояснила, що ролик закликає до повалення влади і до конституційного перевороту, а влада – всенародно обрана. "А я служу владі, яку обирав народ", – сказала Єфремова", – розповів Ботнар.

За його словами, зараз юридичний відділ "Свободи" готує судовий позов з цього приводу.

"Наш юрист готує позов і скаргу в ЦВК. Але справа в тому, що в офіційному листі вони не вказали причин, які декларували в особистій бесіді. У листі так і не пояснили, чому вони нам відмовили, зате незрозуміло навіщо переписали деякі частини різних законів", – сказав "свободівець".

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.