Вы здесь

Представник «Батьківщини» була включена в списки спостерігачів двічі

Мешканка Києва була висунута членом виборчої комісії без її згоди та відома. Суд визнав порушення законодавства.

Тетяна Цолан, мешканка столиці України, подала позов до Окружного адмінсуду м. Києва та ОВК № 211 з вимогами визнати дії партії та ОВК протиправними та відшкодувати грошову компенсацію в 10 тис. грн.

Внесення подання про включення Тетяни Цоли, мешканки Голосіївського району, до складу ДВК № 800035 в ОВК 211 виборчого округу від партії «Батьківщина» відбулося без згоди та відома самої кандидатки. За підписом голови партії «Права воля України» до подання додавалася заява з підробленим підписом та копія паспорту за 2009 р.

Окружний адміністративний суд м. Києва визнав порушення виборчого процесу в Голосіївському районі столиці, де представники політичної партії «Права воля України» внесли до складу дільничної виборчої комісії (ДВК) кандидатуру за сфальсифікованими документами, а члени окружної виборчої комісії (ОВК) залишили сфальсифіковану заяву в ОВК у якості кандидатури до складу ДВК.

Як повідомляє РБК, сфальсифіковану уявлення, внесена 18 вересня 2012 в ОВК 211 округу, виявили члени комісії, оскільки прізвище Тетяни Цоли була вже зафіксована ними в списках офіційних спостерігачів на виборах народних депутатів України від ВО «Батьківщина».

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.