Вы здесь

Кандидат у нардепи обізвав журналіста «молокососом» за питання про підкуп виборців

«Мені нічого говорити з «молокососами» і провокаторами» - так відреагував кандидат в депутати по округу №200 Антон Яценко на запитання Миколи Лупиноса про роздачу грошей виборцям. Журналіст хотів взяти коментарі до матеріалу про село Громи, де уклали 900 договорів про агітацію на користь провладного кандидата, а приймальня сільського голови завалена газетами «Погляд» та агітками Антона Яценко. Про це інформує видання «Вечірня Умань».

Микола Лупиніс, син політв’язня Анатолія Лупиноса, приніс папери «договору», що уклали у селі Громи. Тоді в сільському будинку культури між людьми та київським товариством з обмеженою відповідальністю «Перспективи розвитку» укладали договори, згідно яких люди мали провести агітацію за Антона Яценко. В угоді прописано, що підписуючи її, люди стають «агітаторами». Спочатку отримують авансовий платіж, потім основний. І третя оплата – після виконання робіт з агітацією, відповіддю на яку є перемога кандидата. Тоді це вважається добре виконаною роботою.

Проте Антон Яценко відмовився спілкуватись із журналістом під час зустрічі з людьми. А замість того, щоб призначити час, назвав журналіста «молокососом і провокатором», з яким він не хоче говорити.

«Мені дуже прикро, що люди такого рівня дозволяють собі «обзиватися». – говорить Микола Лупиніс. – мій батько заради незалежності України відсидів у радянських колоніях. Потім будував країну, коли Антон Яценко ще під стіл пішки ходив. Я ріс у багатодітній сім᾿ї і мене змалечку вчили поважати людей, незалежно від їх віку чи професії. З таким хамством стикаюся уперше».

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.