Вы здесь

В окрузі №164 (Тернопільська область) подання на членів ДВК принесли в чорних пакетах

Процедура погодження членів ОВК проходила під спостереженням міліції, а до приміщення комісії намагалися пронести чорні пакети.

Організація СIS-EMO висловлює свою стурбованість спробами опозиційних партій знайти порушення у перебуванні на території ОВК правоохоронних органів і рішенням голови ОВК винести з приміщення пакети з невідомим вмістом.

Як повідомляє сайт «Про все», під час засідання ОВК була заповнена правоохоронцями, які вели відео зйомку. Зйомка велася на підставі рішення членів ОВК  проголосувати за дозвіл перебувати під час засідання й вести зйомку співробітникам МВС.

 Журналісти видання  «Народне слово» також повідомляють, що голова ОВК мав заготовлені листки з номерами, а також список кандидатур, які мали б проводити жеребкування.  Комісії вдалося переголосувати дані кандидатури, а також виготовити нові номерки.

За словами очевидців, близько 22 години в приміщення ОВК ввійшла велика кількість людей з чорними поліетиленовими пакетами.

Згідно розпорядження голови ОВК, залишені в приміщенні без нагляду пакети, з метою запобігання можливого теракту, були винесені з приміщення.

У зв’язку з можливими спробами перешкодити проведенню виборів, СIS-EMO звертається до представників правоохоронних структур України та активістів опозиційних організацій не створювати небезпечних ситуацій і уникати взаємних провокацій.

 

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.