Вы здесь

Регіонали засудили свого чиновника, який заявив, що «Удар» «кришують» євреї

Регіонали засуджують вчинок глави Волочиської райдаміністраціі, члена ПР Ігоря Добжанського, який дозволив собі антисемітські висловлювання на адресу конкурентів, пише Обозреватель.

«Такого собі не повинен дозволяти не тільки член ПР, але і будь-яка інша людина ні в Україні, ні в світі, тому що критикувати той чи інший народ, я вважаю, недозволено. Звичайно, все залежить від культури, люди всякі бувають. Я вважаю, що людина не права, я б собі такого не дозволив», - обурений регіонал Володимир Зубанов.

Те ж, що Добжанський вважає, що нікого словом «жиди» не образив і заявляє, що мовляв, він мав на увазі те, що слово «жиди» означає лише «жителі Йорданської долини», на думку Зубанова, є з боку глави району історичним вишукуванням.

«У народі значення цього слова має давно всім відоме значення, я вважаю. І ці його слова про Йорданській долині є просто розмовою на користь бідних », - продовжує Зубанов.

Регіонал Михайло Чечетов також обурений вчинком соратника.

«Хто б подібне не сказав, це не робить честі людині, це показує його безкультур'я. В даному випадку він показав своє нутро, якщо він такі речі говорить. Підкреслюю, хто б не був - Вася, або Петя, поваги йому немає! Це вчинок, який порочить будь-яку людину, не тільки члена ПР. А ПР тим більше, адже ми навпаки виступаємо за те, щоб згуртувати країну, а подібні висловлювання тільки роз'єднують », говорить Чечетов.

З Добжанський, на думку регіоналів, на місці повинна розібратися місцева організація ПР.

«Я вважаю, що треба провести розслідування на місці. У цьому повинна розібратися партійна організація ПР Хмельницької області. І якщо він дійсно подібне говорив, і якщо ці слова не були вирвані з контексту, то впевнений, цій людині треба десь підказати або вказати. Якщо люди несуть таку ахінею і скоюють такі вчинки, то нехай роблять подібні заяви в іншому місці», - стверджує Чечетов.

Нагадаємо, раніше на сайті партії «Удар» була розміщена аудіозапис, в якій глава райдержадміністрації Волочиська Ігор Добжанський під час зустрічі з представниками місцевого осередку УДАРу Оксаною та Володимиром Климова дозволив собі антисемітські висловлювання.

У «Ударі» заявили, що такі заяви порушують Конституцію України і є прямим розпалюванням міжнаціональної ворожнечі та ксенофобією. Соратники Кличка звернулися до генерального прокурора України та главі Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна.

Між тим, сам герой антисемітського скандалу Ігор Добжанський заявив, що ні про що не шкодує.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.