Вы здесь

Freedom House звинуватила українську владу в маніпуляції інформацією

В останньому звіті Freedom House «Свобода Мережі 2012. Світова оцінка Інтернет і цифрових медіа» Україна увійшла до групи країн, де влада маніпулює інформацією в Інтернеті.

Як повідомляє НБН, у звіті йдеться про те, що в Україні проплачені коментатори маніпулюють і скеровують дискусії в Інтернеті в потрібне русло.

Втім, згідно зі звітом, Україна разом з Грузією, Аргентиною, Італією, Угорщиною, Німеччиною і США увійшла до групи вільних країн, а більш за все вільним від цензури і втручання влади у функціонування он-лайн ЗМІ була визнана Естонія.

За інформацією експертів місії CIS-EMO, велика активність в інтернеті була помічена з боку опозиційних партій, таких як УДАР, ВО «Свобода», «Україна-вперед» і об'єднана опозиція, що випливає як з агітаційних заяв (ролик «Чому ми йдемо в інтернет »), так і з орієнтацією на більш молоду аудиторію. Опубліковані опозиційним виданням «Українська правда» дані моніторингової компанії Doors Consulting також говорять про те, що шанувальники опозиційних партій більш активні в мережі.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.